Nieruchomości szkolenia

Oferta pracy - DORADCA TECHNICZNY/KONSULTANT

Kiona sp. z o.o.

KIONA jest szwedzką firmą dostarczającą zaawansowane rozwiązania z zakresu optymalizacji zużycia energii i ciepła w budynkach mieszkalnych oraz budynkach użyteczności publicznej.
Autorski System Egain Edge, oparty jest na sztucznej inteligencji i cyfrowej kontroli, które dzięki specjalistycznemu oprogramowaniu wizualizują możliwości budynków, co prowadzi do obniżenia i optymalizacji zużycia energii, obniża negatywny wpływ na środowisko, poprawia komfort życia i użytkowania budynków jednocześnie podwyższając wartość rynkową nieruchomości.
Firma działa z sukcesem od 2003 roku.
Zapraszamy na naszą stronę www.kiona.com

Poszukujemy do oddziału w Gdańsku:
DORADCY TECHNICZNEGO/KONSULTANTA

•umowa o pracę; pełny etat
•specjalista/doradca
•praca stacjonarna, praca hybrydowa
•praca od zaraz
•oferta ważna do 31 marca br
•cv proszę przesyłać na adres kadeka1@icloud.com
•osoba do kontaktu: Katarzyna Dąbrowska-Kujawa

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

DORADCA TECHNICZNY/KONSULTANT

Miejsce pracy: Gdańsk

Wymagania

••Wykształcenie wyższe TECHNICZNE (budownictwo/ciepłownictwo) i/lub wysokie kompetencje techniczne
•Wysokie kompetencje w zakresie IT
•Zdolności analityczne
•Komunikatywna znajomość języka angielskiego i niemieckiego (warunek konieczny)
•Komunikatywność
•Kreatywność
•Doświadczenie w pracy z Klientem
•Prawo jazdy kat „B”
•Gotowość do podróży służbowych, krajowych i zagranicznych

Zakres obowiązków

•WSPIERANIE DZIAŁAŃ ZESPOŁU SPRZEDAŻOWEGO POPRZEZ DORADZTWO TECHNICZNE
•DZIAŁANIA OPERACYJNE I WSPARCIE W ZAKRESIE INSTALACJI SYSTEMU
•BIEŻCA OBSŁUGA I WSPARCIE KLIENTÓW w zakresie TECHNICZNYM
•OBSŁUGA I ANALIZA DANYCH DEDYKOWANEGO OPROGRAMOWANIA OPERACYJNEGO
•ROZWÓJ I UDOSKANALANIE PROCEDUR OBSŁUGI KLIENTÓW W CELU PODNOSZENIA JAKOŚCI WSPÓLPRACY I ZADOWOLENIA KLIENTÓW
•BUDOWANIE POZYTYWNEGO WIZERUNKU FIRMY

Oferujemy

•zgrany zespół
•fajna praca z fajnymi zadaniami, we współpracy z fajnymi ludźmi, na fajnych warunkach :)
•międzynarodowe środowisko pracy
•samodzielne stanowisko
•umowa o pracę
•pakiet benefitów do ustalenia
•możliwość pracy zdalnej
•elastyczny czas pracy
•zaplecze socjalne

dane kontaktowe

kadeka1@icloud.com