Nieruchomości szkolenia

Oferta pracy - Konsultant ds. najmu powierzchni biurowych

Centrum Development and Investments Polska Sp. z o.o.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Konsultant ds. najmu powierzchni biurowych

Miejsce pracy: Szczecin

Wymagania

•doświadczenie podobnym stanowisku poparte sukcesami w zakresie zawarcia umów najmu powierzchni biurowych,
•znajomość rynku najmu powierzchni biurowych w Szczecinie,
•doświadczenie w przygotowywaniu prezentacji handlowych, diagnozowaniu potrzeb klientów, prowadzeniu negocjacji umów najmu,
•znajomość języka angielskiego,
•cechy osobiste: odpowiedzialność, umiejętność analitycznego myślenia, zdolność do samodzielnej i terminowej realizacji powierzonych zadań.

Zakres obowiązków

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za proces wynajmowania powierzchni biurowych w Szczecinie, w tym:
•negocjacje warunków najmu oraz umów najmu,
•pozyskiwanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z najemcami,
•przygotowywanie i wysyłanie ofert handlowych dotyczących najmu,
•przygotowywanie, wysyłanie i kontrolę dokumentacji dotyczącej wynajmowanych powierzchni, sporządzanie raportów i analiz,
•bieżące monitorowanie stanu szczecińskiego rynku nieruchomości,
•współpracę z projekt managerem oraz lokalnymi podwykonawcami w zakresie procesu wykończenia powierzchni biurowych,
•bieżącą współpracę z lokalnymi pośrednikami.

Oferujemy

•pracę w stabilnej firmie nad przywróceniem do życia znanej i rozpoznawanej na rynku lokalnym nieruchomości ,
•konkurencyjne wynagrodzenie,
•zatrudnienie na umowę o pracę na czas określony lub na zasadzie kontraktu,
•samodzielne, odpowiedzialne stanowisko.

dane kontaktowe

Oferty prosimy kierować na adres e-mail: rekrutacja.szczecin@centrumdi.com do dnia 15 kwietnia 2012 roku