Nieruchomości szkolenia

Oferta pracy - Doradca do spraw nieruchomości

Best Broker

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Doradca do spraw nieruchomości

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania

- wykształcenia minimum średnie
- podstawowej znajomości obsługi komputera
- doświadczenie związane z pracą w branży nieruchomości mile widziane

Zakres obowiązków

osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
- wszelkie czynności mające na celu doprowadzenie do transakcji kupna / sprzedaży, najmu / wynajmu nieruchomości, lokalu mieszkalnego / biurowego, domu, obiektu komercyjnego, gruntu w tym:
- wyszukiwanie i przyjmowanie ofert;
- prezentacja oferowanych nieruchomości;
- utrzymanie dobrych relacji z klientami

Oferujemy

- możliwość zdobycia doświadczenie w nowoczesnej prężnie rozwijającej się firmie
- elastyczne godziny współpracy
- atrakcyjne formy wynagrodzeń oparte na systemie prowizyjnym (od 45% prowizji agencji)
- dogodna formę współpracy
- współprace w młodym zespole
- możliwość rozwoju swoich kompetencji

dane kontaktowe

prosimy o przesłanie CV na adres e-mail