Nieruchomości szkolenia

Procedury w pośrednictwie – nie wyważaj otwartych drzwi. Zbiór reguł, procedur i zasad pracy pośrednika gwarantujących sukces w zawodzie

Cel szkolenia:

Na szkoleniu zaprezentujemy zagadnienia związane z prowadzeniem biura obrotu nieruchomościami w kontekście zasad etyki zawodowej i kompetencji „miękkich”.

Każdy kto chce osiągnac sukces w braży pośrednictwa w obrocie nieruchomościami powinien znać i przestrzegać kilka najważniejszych reguł. Na szkoleniu zaprezentujemy najwazniejsze z nich, które razem doprowadzą Cię do sukcesu.

 

Dla kogo:

  • pośrednicy w obrocie nieruchomościami
  • agenci nieruchomości
  • osoby pracujące w biurach obrotu nieruchomościami
  • wszyscy zainteresowani tematyką szkolenia.

 

formularz (doc)
  1. Zawsze na czasie. Uwarunkowania prawne zawodu, zmiany regulacji prawnych, bieżące śledzenie nowych klauzul abuzywnych.
  2. Etapy w pracy pośrednika (pierwszy kontakt z klientem, wysokość wynagrodzenia, stan prawny nieruchomości, zasady współpracy z klientami, przykłady trudnych sytuacji w pracy z klientami, oraz „gotowe przepisy” na rozwiązywanie podobnych problemów)
  3. Wartość a cena nieruchomości. Ocena wartości rynkowej. Wartość rynkowa, wartość odtworzeniowa, wartość „bankowa”. Procedury pracy z klientem popytowym i podażowym, elementy psychologii sprzedaży.
  4. Precyzja w prowadzeniu negocjacji. Elementy techniki negocjacji. Domykanie transakcji. Dokumenty i dokumentacja pracy pośrednika krok po kroku.
     

Joanna Lebiedź licencjonowany Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami. Z rynkiem nieruchomości związana nieprzerwanie od 1988 roku. Autorka wielu analiz rynku nieruchomości i publikacji prasowych cyklicznie ukazujących się w liczących się tytułach prasowych. Autor i trener licznych szkoleń dla sektora nieruchomości odbywających się na terenie całego kraju. Laureat wielu nagród i wyróżnień za działalność zawodową oraz pracę na rzecz środowiska zawodowego.