Nieruchomości szkolenia

Prognozy rynku nieruchomości komercyjnych - raporty, analizy, praktyka

Zapraszamy na najnowsze szkolenie informacyjne z cyklu „Prognozy rynku nieruchomości komercyjnych – raporty, analizy, praktyka”

Adresaci szkolenia
Szkolenie adresowane jest do osób zajmujących się zarządzanie lub administrowaniem nieruchomości, pośredników w obrocie nieruchomościami zainteresowanych analizą przyszłego rynku.

Cel szkolenia
W trakcie szkolenia przedstawimy aktualne trendy rynkowe, prognozy ekonomiczne i sytuacje rynku nieruchomości komercyjnych. Nie pominiemy też aktualności o rynku mieszkaniowym Mamy nadzieję na wywołanie dyskusji na temat praktyk rynkowych.
Przyjdź a dowiesz się jakie będą trendy i w jaki sposób należy odnaleźć się na wciąż zmieniającym się rynku nieruchomości.

Program szkolenia

1. Sytuacja gospodarcza

2. Rynek inwestycyjny

3. Rynek finansowy

4. Powierzchnie biurowe

5. Powierzchnie handlowe

6. Powierzchnie magazynowe

7. Rynek mieszkaniowy

8. Praktyka rynkowa

Osoba prowadząca: Piotr Machałowski z rynkiem nieruchomości komercyjnych związany od ponad 16 lat. Z wykształcenia ekonomista. Wcześniejsze doświadczenie zawodowe zdobywał miedzy innymi w: Pepsico Poland, Citibank, Bank Handlowy, BPH TFI, Cushman & Wakefield Polska, gdzie zarządzał nieruchomościami. Specjalizuje się w nieruchomościach komercyjnych. Aktywnie działa jako Członek Zarządu PFSZN - Polskiej Federacji Stowarzyszeń Zawodów Nieruchomościowych oraz członek Polskiego Stowarzyszenia IREM - Institute of Real Estate Management. Jest Licencjonowanym Zarządcą Nieruchomości i posiada międzynarodowy certyfikat CPM - Certified Property Manager.
 

formularz (doc)