Nieruchomości szkolenia

Top Trendy: Technologia, Wiedza, Pieniądze - konferencja

Konferencja

Uczestników Rynku Nieruchomości

17 grudnia 2010 roku, Biblioteka Narodowa Al. Niepodległości 213
 

TOP TRENDY: TECHNOLOGIA, WIEDZA, PIENIĄDZE

Poznaj nowe możliwości 

Uczestnictwo w Konferencji będzie wspaniałą okazją do spotkania się w gronie reprezentantów branży pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i nie tylko, poszerzenia kręgu znajomości, a przede wszystkim do możliwości przedyskutowania problemów dnia codziennego. Zaprezentowane zostaną najnowsze  osiągnięcia w branży nieruchomości, które ułatwią pracę pośrednika w obrocie nieruchomościami.
 

formularz (doc)

10.00 - 10.30 Rejestracja uczestników


10.30 - 10.40 Przywitanie gości


10.40-11.10 Wykład inauguracyjny


11.10 – 12.15 Panel sponsora BAZEO.pl – „Efektywne sposoby promocji w Internecie” 
Przedstawienie możliwości i trendów promocji nieruchomości w Internecie. Przybliżenie potencjału wyszukwiania ofert tak w ogólnodostępnych wyszukiwarkach (Google), jak również w portalach branżowych, ze szczególnym uwzględnieniem portali ogłoszeniowych. Analiza czynników wpływających na atrakcyjność ofert prezentowanych w portalach i kluczowe elementy na które należy zwrócić uwagę prowokując do kontaktu.  Skuteczne, praktyczne sposoby promocji ofert nieruchomości z różnymi budżetami.
Prowadzący: Paweł Kurek


12.15 - 13.30 „Pośrednik, dziś, jutro i ….” – prowadzący – Zbigniew Kubiński


13.30 - 14.00 Przerwa kawowa


14.-00 – 15.15 Prezentacja OPROGRAMOWANIA KOMPUTEROWEGO


15.15 - 16.15 „Umowa na wyłączność przesłanki, problemy, rozwiązania”– 
Jak podpisać dobrą umowę, jak dostosować styl rozmowy do konkretnego klienta. Czy warto podpisać taką umowę oraz jakie korzyści płyną bezpośrednio do nas z umowy z klauzulą wyłączności. Bo sztuką jest podpisanie umowy na wyłączność, ale mistrzostwem jest jej realizacja- czyli sposoby realizacji ekskluzywnej umowy pośrednictwa na wyłączność.
Prowadzący: Krzysztof Pindara


16.15 - 16.30 Panel dyskusyjny


16:30 Zakończenie konferencji

 

Paweł Kurek Absolwent Wydziału Mechatroniki Politechniki Warszawskiej. Laureat II Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepsze Biznesplany w 2005 roku organizowanego przez Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości przy wsparciu Ministerstwa Gospodarki i Business Centre Club’u. Właściciel firmy SURE IT - świadczącej innowacyjne usługi technologiczno - doradcze z zakresu projektowania i promocji serwisów internetowych ukierunkowanych na efektywną sprzedaż produktów i usług, ze szczególnym uwzględnieniem branży nieruchomości i turystyki. Na co dzień zajmuje się planowaniem i realizacją strategii promocji serwisów z branży nieruchomości i turystyki. Posiada certyfikat „Kwalifikowanego specjalisty Google Advertising Professional” – potwierdzający kwalifikacje i doświadczenie w zakresie realizacji kampanii reklamowych w wyszukiwarce Google.

 

Zbigniew Kubiński – ekspert rynku nieruchomości, radca prawny, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego od 1989 roku zajmujący się pośrednictwem w obrocie Nieruchomościami. Od 1995 r. roku członek założyciel Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami Polski Centralnej z siedzibą w Łodzi i jego prezes w latach 1995-2001. Pełnił funkcję przewodniczącego Komisji Prawnej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, przez blisko osiem lat był członkiem Zarządu Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, w którym pełnił między innymi funkcję wiceprezydenta a także prezydenta PFRN. Posiada Złotą Odznakę PFRN i szereg innych wyróżnień. Członek honorowy kilku Stowarzyszeń rynku nieruchomości. Założyciel Powszechnego Towarzystwa Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości.


Krzysztof Pindara Aktualnie pomagam w prowadzeniu biura nieruchomości Ewy Brzezińskiej. Jestem asystentem pośrednika w obrocie nieruchomościami. W firmie zajmuję się reklamą, marketingiem i działem handlowym. Handel i jego specyfika są mi dobrze znane już od szkoły podstawowej. Wtedy, razem z mamą, sprzedawałem na ulicy kwiaty, które wyrosły na działce mojej mamy. Po szkole średniej, studiach na Politechnice Warszawskiej wydział maszyn rolniczych ponownie wróciłem do handlu. Założyłem własną firmę zajmującą się hurtową sprzedażą produktów spożywczych. Założyłem filię swojej firmy. Zrezygnowałem z tego dla pracy w szwedzkiej firmie zajmującej się handlem dodatkami do produkcji cukierniczo-piekarniczej. Gdy Szwedzi sprzedali swoją firmę, wygrałem konkurs na handlowca w greckiej firmie. Tam byłem jedynym handlowcem na teren Polski. Aktualnie swoje kilkudziesięcioletnie doświadczenie handlowe wykorzystuję w pracy w biurze nieruchomości Ewy Brzezińskiej

SPONSOREM KONFERENCJI JEST PORTAL OGŁOSZENIOWY BAZEO.PL  

 Konferencja organizowana pod patronatem:

 

Wystąpiliśmy o patronat honorowy do Ministerstwa Infrastruktury i Ministerstwa Gospodarki, Polska Federacja Stowarzyszeń Zawodów Nieruchomościowych, Federacja Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości