Nieruchomości szkolenia

XI Kongres Nieruchomości PFSZN

SZCZEGÓŁY WWW.KONGRES.SPWN.PL

formularz (doc)

DZIEŃ I

 9.30-10.00 REJESTRACJA GOŚCI

 
10.00-10.10 POWITANIE
– Prezydent i Prezes z ramienia organizatora

  

10.10-10.30 Wystąpienie Gości Honorowych - przedstawicieli władz państwowych i samorządowych

  

10.30-10.50 WYKŁAD WPROWADZAJĄCY Rynek w liczbach - podsumowanie III kwartału 2011 roku i prognozy na nadchodzący

 

11.10-12.30 Sesja I Efektywna sprzedaż, najem, komercjalizacja: wykład + dyskujsa moderowana

Ta część Kongresu w całości poświęcona zostanie wsparciu sektora firm zajmujących się pośrednictwem i zarządzaniem nieruchomościami. To szansa na zapoznanie się z najnowszymi trendami na rynku nieruchomości oraz możliwościami jakie twoja firma może uzyskać przez skuteczne zarządzanie relacjami z klientami.

  

12.30-12.45 Przerwa kawowa

  

12.45-14.00 Sesja II Inteligentny budynek: wykład + dyskusja moderowana

W tej części Kongresu omówiona zostanie problematyka związana z możliwościami wykorzystania nowoczesnej technologii w pracy zarządcy nieruchomości. W jakim stopniu automatyka może uprościć jego pracę, jakie korzyści z inteligentnych instalacji może uzyskać przeciętny użytkownik i jakie koszty i oszczędności się z tym wiążą. Przedstawione zostaną praktyczne rozwiązania w szeroko rozumianym zarządzaniu inteligentnymi budynkami.

  

14.00-14.30 Przerwa konsumpcyjna

 

 14.30-16.00 Sesja III Skuteczny marketing nieruchomości: wykład + dyskusja moderowana

Rynek nieruchomości jak każdy rynek wymaga efektywnej reklamy. Marketing firm będących uczestnikami tegoż rynku jest specyficzny, tak samo jak cała branża. Celem tej części Kongresu jest zwrócenie uwagi na to jak ważny jest dobry marketing nieruchomości i jakie narzędzia mogą być do niego wykorzystane.

 

 16.00-16.15 Przerwa kawowa

 

16.15-18.00 Sesja IV Bezpieczeństwo nieruchomości: wykład + dyskusja moderowana

Sesja IV Kongrsu poświęcona została problematyce zabezpieczeń nieruchomości. We współczesnych czasach mamy do czynienia z różnorodnymi systemami, które ochronią naszą nieruchomość przed szkodliwym działaniem osób trzecich, lub nawet całych ekip przestępczych. Warto znać wszystkie najnowsze systemy wspomagające zabezpieczenie nieruchomości by wybrać najbardziej korzystny dla naszej nieruchomości.

 
DZIEŃ I – Business Party


20.30 - Początek imprezy, Hotel Łazienkowski ul. 29 Listopada 3B


Po oficjalnej części Kongresu zapraszamy na BUSINESS PARTY – miłe dla ucha, kojące dla ciała i duszy, dbające o świetny humor. Będzie to jedyna i niepowtarzalna okazja do nawiązania wielu nowych nieformalnych znajomości.


Biesiadować będziemy przy suto zastawionych stołach przy akompaniamencie grającego na żywo zespołu RobiArt. Gwarantujemy świetną zabawę w miłej atmosferze!

 


DZIEŃ II – Wizytacje nieruchomości


Drugiego dnia zapraszamy Państwa na wizytacje nieruchomości. W programie zwiedzanie m.in.

  • Centrum Nauki Kopernik,
  • Stadion Narodowy,
  • Budynek Focus,
  • C.H. Arkadia,
  • Kancelaria Sejmu i Prezydenta RP.
  • Budynek Metropolitan,
  • Muzeum Powstania Warszawskiego

 


Zwiedzanie rozpoczniemy o 10.00 i małymi grupami udamy się w celu zwiedzania wybranych nieruchomości. Każdy z uczestników bedzie miał możliwość wizytacji 2 wybranych nieruchomości wyznaczonych przez Organizatora Kongresu.

 

 

Za udział w dwóch dniach Konferencji mogą Państwo otrzymać 16 godzin w ramach doskonalenia zawodowego, udział w samej Konferencji daje Państwu 8 godzin w ramach doskonalenia zawodowego!